Vážení účastníci a příznivci kaprařského závodu EFC – Morava, vzhledem k situaci COVID 19, která nastala začátkem roku, díky které se nemohl uskutečnit naplánovaný závod a byl tedy přesunut zveřejňujeme toto prohlášení.


I přes naši veškerou snahu závod uspořádat v náhradním termínu, kdy se během této doby změnil jednatel Českého rybářského svazu, z. s., územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko , nám byl ze strany Českého rybářského svazu, z. s., územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko uspořádat závod v náhradním termínu ZAMÍTNUT. Ročník 2020 se tedy díky tomuto rozhodnutí nebude konat. Přihlášené týmy budou informováni o dalším postupu písemně a to emailem. Veškeré informace a dotazy prosíme směřujte na email info@fc-cz.cz .

Děkujeme za pochopení.

ČÍSLONÁZEV TÝMURYBA 1RYBA 2RYBA 3CELKOVÉ POŘADÍSTAV
NUMBERTEAM NAMEFISH 1FISH 2FISH 3OVERALL RANKINGSTATUS
1.CARP SERVIS VÁCLAVÍK -
Aleš Váňa, Jan Slanina
0 Kg0 Kg0 Kg0Výhra 0 ročníku
2.FISHCOM CARP TEAM -
Honza Matějovsky, Aleš Slavíček
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
3.CARPSEASON CZ -
Radim Sněhota, Arnošt Chrobák
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
4.CARP TEAM DIPLOMATICO -
Ladislav Vávra, Jan Vávra, Martin Kaftan
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
5.CT VORVANI -
Libor Šulc, Roman Hrtoň, Eduard Hrtoň
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
6.CT RADČICE -
Studnička Tomáš, Kalina Ivan
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
7.Dr.BAITS CZ/SK - /
Zdeno Půček, Radim Wróbel, Martin Štěpánek
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
8.ČESKÝ PARIKL CARP TEAM -
Jirka Tomek, Bohunka Tomková, Jaroslav Máj
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
9.
NO STRES - CARP FISHING -
Tomáš Fňukal, Martin Březina
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
10.MIKBAITS OSTRAVA -
Lukáš Chrenšť, Jiří Malčík,Tomáš Teper
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
11.
BENNCAR HLUČÍN -
Eduard Beneš , Pavel Beneš , Petr Holbus
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
12.KOEM TEAM -
Emil Konkol, Martin Konkol, Lukasz Ziolkowski
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
13.SPORT FISHING TEAM VOLÁRNA -
Petr Seidler, Milan Dvořák, Petr Brousil
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
14.KAJMAN HELL -
Miroslav Kvapil, Lukáš Krajíček, Karel Homolka
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
15.PETR KLAIS TEAM 2 -
Michal Ištok, Jan Grúz, Jakub Cigán
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
16.STARBAITS NO.1 - /
Jiří Sládek, Jiří Schön, Jozef Faško -Sk
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplaceno
Payed
17.CT HNOJCI -
Filip Mička, Peter Mička, Petr Matýsek
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
18.CT CHEMICI -
Rudolf Litschka, Josef Smolka, Roman Martiník
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
19.CT ZNOJVÍNO -
Štěpán Straka, Zdeněk Šilinger
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
20.RESERVED -
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
21.0 Kg0 Kg0 Kg0
22.0 Kg0 Kg0 Kg0
23.
0 Kg0 Kg0 Kg0
24.0 Kg0 Kg0 Kg0
25.0 Kg0 Kg0 Kg0
26.
0 Kg0 Kg0 Kg0
27.
0 Kg0 Kg0 Kg0
28.
0 Kg0 Kg0 Kg0
29.0 Kg0 Kg0 Kg0
30.0 Kg0 Kg0 Kg0
31.0 Kg0 Kg0 Kg0
32.0 Kg0 Kg0 Kg0
33.
0 Kg0 Kg0 Kg0
34.0 Kg0 Kg0 Kg0
35.0 Kg0 Kg0 Kg0
36.0 Kg0 Kg0 Kg0
37.
0 Kg0 Kg0 Kg0
38.
0 Kg0 Kg0 Kg
0
39.0 Kg0 Kg0 Kg0
40.RESERVED FOR SPONSOR - ANACONDA Carp Team - 0 Kg0 Kg0 Kg0
41.RESERVED FOR SPONSOR - MIKADO PL - 0 Kg0 Kg0 Kg0
42.RESERVED FOR SPONSOR - KAREL NIKL TEAM - 0 Kg0 Kg0 Kg0
43.RESERVED FOR SPONSOR - PVA HYDROSPOL - 0 Kg0 Kg0 Kg0

NÁHRADNÍCI pro tento závod

ČÍSLONÁZEV TÝMURYBA 1RYBA 2RYBA 3CELKOVÉ POŘADÍSTAV
NUMBERTEAM NAMEFISH 1FISH 2FISH 3OVERALL RANKINGSTATUS
1. -
0 Kg0 Kg0 Kg0Nezaplaceno
Not Payed
2.FLAYS CC CARP TEAM -
Ján Kapko
0 Kg0 Kg0 Kg0Nezaplaceno
Not Payed
3. -
0 Kg0 Kg0 Kg0Zaplacená záloha
Deposit paid
4. -
0 Kg0 Kg0 Kg0Nezaplaceno
Not Payed