Informace o webu.


Trošku pomáháme s novým internetový server Jendovi Vyhnanovskému. Snažíme se mu pomoci, a také co nejrychleji, doplnit všechny informace. Ale chvilku to ještě potrvá. Tak prosíme o shovívavost a malinko strpení.


Co je nového?


Nově budou zařazeny.

  1. Statistiky lovných míst. ( pracujeme na tom )
  2. Statistiky ulovených ryb ( pracujeme na tom )
  3. Kompletní statistika závodů. ( připravuje se )
  4. Chytré tabulky. Budou upraveny. ( již proběhlo )

NOVÁ Struktura webu. 

Doufám, že se Vám bude nový web zamlouvat. No, byl to trošku fofr. Tak snad se nám to povedlo, společnými silami aspoň na trojku 🙂 a časem, to ještě doladíme. Jendovi přejeme ať mu to šlape a Vám, ať se závody líbí. Přeji hodně rybářského štěstí a Petrův zdar.  Jetty.


Statistika a změna pravidel!!!

Vzhledem k situaci, že došlo ke změně v bodovacím systému závodu, je nasnadě otázka: Co bude se souhrnou statistikou?! Další vložená data nebudou odpovídat lovným místům, protože se zvýšil počet ryb ze 3 na 5ks! Jak to tedy udělat, aby statistické údaje odpovídali jednotlivým lovným místům?

Naprosto jednoduše! 

Odpověď je vcelku banální – jedeme na procenta: Až, odchytáte podzimní závody statistiku můžu přepsat tak, aby odpovídala skutečným hodnotám v procentech, kdy nejvyšší dosažený výsledek, bude vždy představovat hodnotu 100%. ( nejvyšší CIPS = 100% )

Což v reálu znamená že: (hodnota a = nejvyšší cips : 100 = koeficient odpovídající 1% )

Pro lovná místa:  ( koeficient a : CIPS lovného místa = dosaženému výsledku v procentech )

Jednotlivá lovná místa, se budou tedy zobrazovat přímo v procentech. A pravidla si můžete upravovat dle libosti. Akorát, to bude asi chvilku trvat než to zase celé přepíšu. Ach. 🙂 Mám ten podzim trošku nacpaný 🙂  Ale do Vánoc to určitě stihnu 🙂  Samozřejmě, že u jednotlivých závodů budou grafy v CIPS. V procentech bude pouze centrální statistika a u závodu bude vždy uvedeno kolik ryb se bodovalo, jelikož to může, ale nemusí představovat určitý handicap.  ( bude tedy označováno jako H3 nebo H5, pro lepší orientaci. Poté bude možnost také posoudit, vliv počtu bodovaných ryb na celkové výsledky závodů a lovná místa )

Jetty