Hodnoty budou vkládány průběžně po dokončení závodu


Statistika, lovných míst. Uváděné hodnoty (CIPS) jsou v gramech. Statistika je aktivní, nejedná se o pouhé obrázky. Přejeďte myší přes sloupce, zobrazí se Vám nejen konkrétní závod, ale i lovné místo a dosažený CIPS. Můžete tak porovnat své výsledky na lovném místě s jiným závodem a týmem. A vyhodnotit případný úspěch či neúspěch, nebo na základě dat a zkušeností, třeba změnit i taktiku lovu. 

Přiznejme si na rovinu, že případné výmluvy typu ” špatný los a podobně ” nejsou jaksi na místě a je potřeba si přiznat i jiné nedostatky.  Jako například, špatně zvolená taktika, nebo má oblíbená hláška, “co nadělám, je to prostě rukama” 🙂 Tak šťastný lov, a Petrův zdar. 


Statistika a změna pravidel!!!

Vzhledem k situaci, že došlo ke změně v bodovacím systému závodu, je nasnadě otázka: Co bude se souhrnou statistikou?! Další vložená data nebudou odpovídat lovným místům, protože se zvýšil počet ryb ze 3 na 5ks! Jak to tedy udělat, aby statistické údaje odpovídali jednotlivým lovným místům?

Naprosto jednoduše! 

Odpověď je vcelku banální – jedeme na procenta: Až, odchytáte podzimní závody statistiku můžu přepsat tak, aby odpovídala skutečným hodnotám v procentech, kdy nejvyšší dosažený výsledek, bude vždy představovat hodnotu 100%. ( nejvyšší CIPS = 100% )

Což v reálu znamená že: (hodnota a = nejvyšší CIPS děleno : 100 = koeficient odpovídající 1% )

Pro lovná místa:  ( koeficient a děleno : CIPS lovného místa = dosaženému výsledku v procentech

Jednotlivá lovná místa, se budou tedy zobrazovat přímo v procentech. A pravidla si můžete upravovat dle libosti. Akorát, to bude asi chvilku trvat než to zase celé přepíšu. Ach. 🙂 Mám ten podzim trošku nacpaný 🙂  Ale do Vánoc to určitě stihnu 🙂  Samozřejmě, že u jednotlivých závodů budou grafy v CIPS. V procentech bude pouze centrální statistika a u závodu bude vždy uvedeno kolik ryb se bodovalo, jelikož to může, ale nemusí představovat určitý handicap.  ( bude tedy označováno jako H3 nebo H5, pro lepší orientaci. Poté bude možnost také posoudit, vliv počtu bodovaných ryb na celkové výsledky závodů a lovná místa ) 

Jetty


 


WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2019 Termín 16. 11. – 21.11.2019

bude vloženo


WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2019 Termín 10. 11. – 15.11.2019

bude vloženo


SPRING CARP RACE TOUŠEŇ 2019 Termín 7.4. – 13.4.2019


WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2018 Termín 11. 11. – 17.11.2018